2
1

2
1


2
ÇOCUK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2
GENÇLİK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2

BEYOĞLU BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MUTLU AİLELER MUTLU ÇOCUKLAR SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.
1

2
1

TELEFONLA PSİKOLOJİK DESTEK HATTI

(EMPLOYEE ASSİSTANCE PROGRAM)

İş hayatında başarıyı yakalamak, beğenilmek, örnek gösterilmek yükselmek ve iyi bir kazanç elde etmek isteriz. Çalışanlarınızın özel yaşamlarındaki sorunları iş performanslarını etkiler. Merkezimiz çalışanlarınızın iş verimini arttırmak için iş ve destek özel yaşam sorunlarını çözmelerinde destek vermektedir.

Müşterilerin, yöneticilerin ve çalışanların kendileri, ilişkileri ve çocuklarıyla olan sorunları hakkında profesyonel bir uzmanla görüşebilecekleri bilgi ve danışma hattının olması verimliliklerini pozitif yönde arttıracaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ CALL CENTER'I

Günümüzde globalleşme ve pazarların aşırı çeşitlenmesi ile rakebetin hızla artması müşterileri firmalar gözünde söz sahibi konumuna getirmektedir. Bu hizmette mevcut müşterilerin firma ile ilişkilerinin en üst düzeye çıkarılması, müşteri sadakati oluşturabilmek müşteri memnuniyeti ve yönetimi, yeni müşteri portfoyü oluşturabilmek, teknolojik yeniliklere adapte olmak konularında da destek verilecektir.

YÖNETİCİ MEMNUNİYETİ CALL CENTER'I

Yoğun rekabet ortamında iş yaşamınızda tatmin olmak sadece başarılı olmakla değil, aynı zamanda iş hayatı ile özel yaşamı dengesini birarada sürdürebilmekle mümkündür. Bu nedenle yönetici konumunda çalışanlara yönelik olarakta zaman yönetimi stres yönetimi, öfke yönetimi iş ve özel yaşamda ilişkileri düzenleyebilme yaşama daha pozitif bakabilme konularında hizmet verilmektedir.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ CALL CENTER'I

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşamanın verdiği zorluklar çalışanları yıpratır. Çevresel faktörler, trafik, gürültü, çalışılan ve oturulan semtlerin uzak oluşu ve pahalılık gibi etkenler iş verimini düşürür. Bu tür zorluklarla başa çıkmakta, hızlı ve kolay ulaşılabilir profesyonel destek ve yardım hattı etkili olacaktır. Kriz anlarında onları bilgilendirecek ve rahatlatacak usta psikologlarlardan oluşan bir ekibin telefon hatlarının çalışanlarınızın elinde olması hayatlarını kolaylaştıracak iş verimlerini arttıracaktır.

Çalışanların performanslarının daha etkin düzeylere taşınması önemlidir. Çalışma yaşamında başarıyı yakalamak stres yaratabilmektedir. Stresi azaltmak, iş ve özel yaşam dengesini kurmak gereklidir. Bu hizmet zaman, stres öfke ve ilişki yönetimi konularında uzmanlaşmış psikologlar tarafından telefonla verilecektir. İş ve özel yaşam dengesi, aile ve evlilik sorunları ve çocuklarla ilişkiler bu hat yoluyla çözümlenecektir. Kişisel gelişim ve başarılı iş ilişkileri danışmanlığı verilecek hizmetler arasına yer almaktadır.

MUTLULUK HATTI

Bu kişisel bir hattır. İlişkilerinde başarıyı yakalamak, mutlu olmak herkesin hakkıdır. Bu konuda sorun yaşayalar, ilişkilerini keyifli hale getirebilmek için, bu hattan yardım alabilirler.

 
 
Temmuz 2024
  Pzt     Sal     Çrş     Prş     Cum     Cts     Pzr  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ SORUNLARI

İŞ YAŞAMI PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
CİNSELLİK
 
 

Sitedeki tüm yazılar Uzman Psikolog Alanur Özalp'e aittir. Tüm hakları saklıdır. İzin almadan kullanılamaz.