2
1

2
1


2
ÇOCUK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2
GENÇLİK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2

BEYOĞLU BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MUTLU AİLELER MUTLU ÇOCUKLAR SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.
1

2
1

 

.:   Eğitim CD Seti  :.

Danışman Psikolog Hizmetler Merkezinden
Uzman Psikolog Alanur Özalp'in
Egitim CD seti çıktı.

7 çocuk psikolojisi, 7 evlilikte iletişim
konularını içeren toplam14 cd


Sipariş verebilirsiniz.
14 CD seti, tanesi 20 YTL + kdv

Set olarak 280 YTL + kdv yerine sadece 250 YTL + kdv

Tel: 0 (212) 292 09 49

E-mail: aozalp@psiko.tv

CD içeriği

PSİKOLOJİ KONUSUNDA HAZIRLANMIŞ OLAN EĞİTİM CD'LERİ

•    PSİKOLOJİK BAKIŞ
1. "Psikologlar Nasıl Yardımcı Olurlar"
2. "Psikolojik Destek"

ÇOCUK
1. "Hiperaktivite-I"
2. "Hiperaktivite II"
3. "Çocuklarda Hiperaktivite III"
4. "Dikkat Dağınıklığı - Dikkat Eksikliği"
5. "Gece Islatmaları"
6. "Çocukta Alt Islatma ve Uykusuzluk"
7. "Kekemelik"

YETİŞKİN
1. "Yetişkinlere Psikolojik Destek ve Evlilik İlişkileri"
2. "Evlilik Problemleri"
3. "Evlilikte İlişkiler - Evlilikler Neden Bitiyor"
4. "Aldatma"
5. "Boşanma ve Boşanma Sonrası Psikolojik Destek"

CD'lerimiz 14 adettir. Bir set oluşturmaktadır.

•  "Psikologlar Nasıl Yardımcı Olurlar"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp psikolojik bakış açısıyla insan psikolojisinde, hoş, keyifli ve işe yarar bilgiler vermektedir. Herkes için yararlı bilgileri izlemek sizlere yol gösterici olacaktır. Bu CD'de hangi problemlerde bir psikologla görüşmek gerektiği anlatılmaktadır. Yine bir psikologla görüşmenin zamanlamasının çok önemli olduğu anlatılmaktadır"

•  "Psikolojik Destek"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, bizim gibi halen gelişimini tamamlamayan ülkelerde psikolojik desteğin önemine parmak basmaktadır. Bilgilendirici keyifli açıklamaları dinlediğinizde kendinizden pek çok konunun cevabını bu CD'de bulacaksınız."

•  "Hiperaktivite I"
"Bu güncel konu hakkında açık, anlaşılır, net ve işinize yarayacak bilgileri Uzman Psikolog Alanur Özalp vermektedir. Konuyu sadeleştirerek herkesin özellikle anne babaların ve öğretmenlerin anlayabilecekleri hale dönüştürmektedir."

•  "Hiperaktivite II"
"Özellikle hiperaktif özellikler taşıyan çocukların hayatlarında karşılaştıkları zorluklar, sıkıntılar hatta eğitim hayatını bırakmaya kadar gidebilecek yapılan yanlışlar ve çözüm yolları anlatılmaktadır."

•  "Çocuklarda Hiperaktivite"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, çocuğun hayatını ve eğitim yaşamını etkileyen önemli konuyu özellikle ailelerin ve öğretmenlerin anlayabileceği kadar açık ve etkili anlatmaktadır. Uzman Psikolog Alanur Özalp bu durumda yapılması gerekenleri bize anlatmaktadır.

•  "Dikkat Dağınıklığı - Dikkat Eksikliği"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, bu durumun ne anlama geldiğini, nasıl olduğunu anlatacaktır. Daha sonra bu konudan dolayı ortaya çıkabilecek zorluklar ve bunların çözümleri dile getirilecektir."

•  "Gece Islatmaları"
"Bu konuda halk arasında bilinen yanlışlıklar, bilgi eksiklikleri. Bu konuda ortaya çıkan sıkıntılar. Bu sıkıntılar aileye yansımaları. Tedaviye gelme korkuları. Keyifli bir şekilde anlatılmaktadır."

•  "Çocukta Alt Islatma ve Uykusuzluk"
"Bu CD'de Uzman Psikolog Alanur Özalp sık görülen bu problemin nedenleri ve tedavisini anlatmaktadır. Uzmanımız özellikle tedaviye gelme konusundaki zorluklardan söz edecektir."

•  "Kekemelik"
"Bu problemin bir problem olduğu, ortaya çıkma nedenleri, ortaya çıkma yaşı anlatılmaktadır. Bu problemin tedavisi için yapılması gerekenlerde bu CD'de verilmektedir.

•  "Yetişkinlere Psikolojik Destek ve Evlilik İlişkileri"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, bu CD'de yetişkinlerin psikolojik destek almakta zorlandıklarını anlatmaktadır. Bu zorluğu aşmak için neler yapılmalı konusu konuşulmakta ve özellikle evlilikle ilişkilerinde psikolojik desteğin bize kazandırabildiklerinden bahsetmektedir."

•  "Evlilik Problemleri"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, bu CD'de evlilik hayatını kolaylaştıracak, mutluluğu getirecek yolları, çözümleri, alternatifleri anlatmaktadır."

•  "Evlilikte İlişkiler - Evlilikler Neden Bitiyor"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp, bu CD'de evlilikte iletişimi ve evlilikleri bitiren nedenleri anlatmaktadır. Belki keyifli hale getirilebilecek pek çok şey bize hayatı zorlaştırabilmektedir."

•  "Aldatma"
"Uzman Psikolog Alanur Özalp 'Aldatma' konusunu psikolojik bakış açısından anlatmaktadır. Özellikle böyle bir durumda kişilerin mahkemeye başvurmadan önce psikologla görüşmesinin uygun olduğu vurgulanmaktadır. Sorunu görmemezlikten gelmek, aile yolu ile çözmek bazen daha fazla dallanıp, budaklanmasına yol açabilmektedir. Sorunu konunun uzmanı ile görüşmek daha doğru olacaktır."

•  "Boşanma ve Boşanma Sonrası Psikolojik Destek"
"Burada, boşanma kararının verilmesi aşaması. Bu karardan sonra kişilerin duygusal desteklenmeleri. Yeni hayatlarına uyumlarının sağlanması. Varsa çocuklara konunun nasıl, ne zaman ve kim tarafından anlatılacağı konularında bilgiler konuşulmaktadır"
 
Haziran 2024
  Pzt     Sal     Çrş     Prş     Cum     Cts     Pzr  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ SORUNLARI

İŞ YAŞAMI PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
CİNSELLİK
 
 

Sitedeki tüm yazılar Uzman Psikolog Alanur Özalp'e aittir. Tüm hakları saklıdır. İzin almadan kullanılamaz.